ART / Lithographs / Litograph in colors 12144559
nr 1214 4559
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Omöjlig komposition. Signed, numbered 122/230. Löst blad, sheet: 50x37 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Omöjlig komposition. Signerad, numrerad 122/230. Löst blad, bladets mått: 50x37 cm
600
SEK 400
Monday October 29 2018
at 18:25:47
28/10 18:08:50
350 kr
29/10 08:00:45
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd