KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 7394454
nr 739 4454
Ikon
Antik, Del av reseikon (triptyk), 23 x 10
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 februari 2012
kl 18:34:49
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
500 kr
500 kr