KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11654418

nr 1165 4418

Anna Cassel

(1860-1937), Sverige

Oljemålning, Carin Cassel, Sverige. Blomsterstilleben, 30x47

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

tisdag 27 februari 2018
kl 08:14:40