Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Misc. paintings / Oljetryck 4878387



*

nr 487 8387


Oljetryck

Lenght: ()


med förgylld ram, 70x57


Estimate:

100

Sold:

SEK 3600

Auction date:

Monday September 24 2007
at 16:42:22


  • Bid history
Time Bidder Bid
18/9 17:10:43 1      100 kr
18/9 17:21:59 2      3.500 kr
18/9 17:36:00 1      300 kr
18/9 17:36:20 1      400 kr
18/9 17:36:40 1      500 kr
18/9 17:36:59 1      600 kr
18/9 17:37:20 1      700 kr
18/9 17:38:02 1      800 kr
18/9 17:38:20 1      900 kr
21/9 11:28:23 3      1.600 kr
24/9 15:34:54 4      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst oljetryck
  • 8024 Konsttryck
    Zhen-Huan Lu, "American Flag", outer dimensions in..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 18:09
  • 1010 Konstverk
    Allen Jones, "Shoe Box", 7 st litografier + sculp..//
     

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 20:01
  • 8058 Ritning
    Fastighet, Kv Klippan, Stockholm, Sweden. Signed, ..//
    Present: SEK 400

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 20:49




Ladda ner broschyr