ART / Lithographs / Silkscreen 11822119
nr 1182 2119
SILKSCREEN
Alain Raya-Sorkin. Signed, numbered 45/295, subject: 28x20 cm,
Alain Raya-Sorkin. Signerad, numrerad 45/295, motivet: 28x20 cm
SEK 100
Monday May 14 2018
at 20:46:45
13/5 22:13:32