ART / Lithographs / Silkscreen 7674352
nr 767 4352
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), -69, signerad i tryck, subject size: 38x47,
SILKSCREEN (F), Ola Billgren (1940-2001), -69, signerad i tryck, motivets mått: 38x47
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
300
SEK 150
Monday July 16 2012
at 17:18:51
6/7 11:12:31
100 kr
16/7 17:13:51