MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12544500
nr 1254 4500
Kökspall
1950-tal. Höjd: 62 cm
Kondition: slitage, benknopp saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:58:27
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)