KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746165
nr 1374 6165
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EB, "Stockholm 1892". Olja på duk, ca 30x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:25:08
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
5.200 kr