KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746165

nr 1374 6165

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EB, "Stockholm 1892". Olja på duk, ca 30x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:25:08