KONST / Litografier / Färglitografi 13846042
nr 1384 6042
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 121/290. Bladets mått: 43x30cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:18:08
15/3 13:27:56