ART / Watercolor paintings & Drawings / Collage 13535293
nr 1353 5293
Annie Boberg
(f. 1948), Sverige
Annie Boberg (b. 1948), Sweden. Signed, dated 1967. Collage på duk, 60x60 cm,
Signerad, daterad 1967. Collage på duk, 60x60 cm
Annie Boberg, Swedish artist born 1948.
SEK 300
Monday October 12 2020
at 18:02:13
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr