KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 17004551
nr 1700 4551
Tuschteckning
signerad F. Timén, daterad 1904, kvinnoporträtt. Bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:56:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr