KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 17004551

nr 1700 4551

Tuschteckning

signerad F. Timén, daterad 1904, kvinnoporträtt. Bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:56:13