ART / Lithographs / Litographs in colors 13956237
nr 1395 6237
Bengt Orup
(1916-1996), Sverige
3 pcs, Bengt Orup (1916-1996), Sweden. Signed, PT respektive daterade -85 och -86 och numrerade 1/11 och 1/90. Subject: ca 21x14, 5 cm, outer dimensions including frame: 31x22 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerade, PT respektive daterade -85 och -86 och numrerade 1/11 och 1/90. Motivet: ca 21x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
700
SEK 900
Monday May 3 2021
at 18:52:30
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
Bengt Orup
Read more about Bengt Orup