KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10582082
nr 1058 2082
Gravyrer
2 st, 1700-tal, ramens innermått: 27x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:45:55
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr