KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177240

nr 1717 7240

Anders Lind, figur. Signerad. Olja på pannå, 99x39 cm, yttermått inklusive ram: 105x45 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:22:04