ART / Lithographs / Litograph in colors 12144134
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Ulf Greder (b. 1949), Sweden. Boulespelare. Signed, numbered 99/360, sheet: 63x73 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, born 1949 in Stockholm, Swedish painter.
600
SEK 300
Monday October 29 2018
at 18:42:28
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr