KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15936280
nr 1593 6280
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo. Pannå. Motivets mått: 79x54 cm, oramad
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:13:18
700 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr