ART / Etchings etc / Etchings 13824002

nr 1382 4002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

2 pcs, Gérard Titus-Carmel (b. 1942), France. Signed, numbered 86/100 respektive 25/100, dated -74. Sheet: ca 75x56 cm, oramade lösa blad,

ETCHINGS, 2 st, Signerad, numrerad 86/100 respektive 25/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad

Gérard Titus-Carmel, French painter born 1942.

Yes

300

SEK 100

Monday Mars 1 2021
at 19:22:46

26/2 11:23:12 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Gérard Titus-Carmel

Read more about Gérard Titus-Carmel