ART / Etchings etc / Wood engraving 15629173
nr 1562 9173
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
3 pcs. Ã…ke Holm (1900-1980), Sweden. Signerade och numrerade, upplaga 250. Image dimensions: 19x16 cm, outer dimensions including frame: 37x27,
WOOD ENGRAVING, 3 st. Signerade och numrerade, upplaga 250. Bildmått: 19x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x27 cm
Ã…ke Holm, born 1900, dead 1980, Swedish ceramist.
600
SEK 450
Monday September 11 2023
at 18:08:19
11/9 13:43:59
400 kr
11/9 16:00:33