Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 8737218



*

nr 873 7218


Petter Zennström

(f. 1945), Sverige


2 pcs, Petter Zennström (b. 1945), signed. 1974 resp. 1976,


ETCHINGS, 2 st, Petter Zennström (f. 1945), signerad. 1974 resp. 1976


Petter Zennström, Swedish painter, born 1945.

Estimate:

800

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday February 3 2014
at 18:49:20


  • Bid history
Time Bidder Bid
1/2 01:19:36 1      Vinnande bud



  • Specialauktion

  • Artist/Designer

Petter Zennström

Petter Zennström, Swedish painter, born 1945.

Read more about Petter Zennström
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik petter zennström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige




Ladda ner broschyr