KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861616
nr 1286 1616
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, "People grow up!", 75x71 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:26:30
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr