KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418073
nr 1541 8073
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 64x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:06:47
22/5 15:25:00
300 kr
22/5 18:00:43