Ã–VRIGT / Diverse / Skål 13909223

nr 1390 9223

Skål

+ fat, cloissonné, Persien. Diameter: 12,5-18,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:22:36