ÖVRIGT / Diverse / Skål 13909223
nr 1390 9223
Skål
+ fat, cloissonné, Persien. Diameter: 12,5-18,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:22:36
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)