ART / Etchings etc / Colour etching 13557007
nr 1355 7007
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 8/24, Haskel 285. Unframed. Subject: ca 25x39. Sheet: ca 39, 5x53 cm,
COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 8/24, Haskel 285. Oramat löst blad. Motivet: ca 25x39. Bladets mått: ca 39,5x53 cm
1000
SEK 700
Monday October 19 2020
at 19:31:45
18/10 21:59:58
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander