ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvareller/tusch 15395209
nr 1539 5209
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
2 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, watercolour, erotic. Image dimensions: 27x18 rym: 46x36-53x43, fuktskador.
Akvareller/tusch, 2 st, Signerad, akvarell, Erotiska motiv. Bildmått: 27x18 rym: 46x36-53x43 cm
Condition: fuktskador
700
SEK 500
Monday May 8 2023
at 19:40:23
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd