ART / Lithographs / Giclée 14246002
nr 1424 6002
GICLÉE
Niclas Jönsson, composition. Signed, numbered 35/100, daterad: -16. Image dimensions: 28x38, unframed,
Gicléetryck, Niclas Jönsson, Komposition. Signerad, numrerad 35/100, daterad: -16. Bildmått: 28x38, oramat löst blad
700
SEK 300
Monday October 11 2021
at 18:23:02
11/10 16:14:10