ART / Lithographs / Litograph 9679357
nr 967 9357
LITOGRAPH
Emile Bernard, "Atelier Emile Bernard No HC", ej sign, sheet: 57 x 38, löst blad,
Emile Bernard, "Atelier Emile Bernard No HC", ej sign, bladets mått: 57 x 38, löst blad
Withdrawn
Monday June 15 2015
at 20:15:33