ART / Lithographs / Graphic art 13486609
nr 1348 6609
GRAPHIC ART
2 pcs, efter Marc Chagall, tryckt signatur, oramade lösa blad, sheet: 55x50,
2 st, efter Marc Chagall, tryckt signatur, oramade lösa blad, bladets mått: 55x50 cm. Ej signerad
1000
SEK 500
Monday September 21 2020
at 19:58:39
20/9 18:17:31