KONST / Litografier / Litografi 14332187
nr 1433 2187
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/50. Bladets mått: 57x76cm, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:25:55
22/11 20:20:55
22 nov