ART / Oil paintings / Oil painting 14366524

nr 1436 6524

Vjeteslav Kliuchnikov

(f. 1956), Ryssland

Vjeteslav Kliuchnikov (b. 1956), Russia. Gråsparvar. Oil on canvas, 54x65, unframed,

OIL PAINTING, Gråsparvar. Signerad. Olja på duk, 54x65, oramad

Yes

2000

SEK 1500

Monday December 6 2021
at 19:06:55

1/12 22:54:23 1      Vinnande bud
4/12 14:35:03 1      justering av budtak