FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12354570
nr 1235 4570
STOOL
1960s, teak / skinn. Length: 70, wear.
1960-tal, teak / skinn. Längd: 70
Condition: slitage
SEK 600
Monday February 18 2019
at 20:11:22
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
450 kr
500 kr