ART / Lithographs / Litograph in colors 11536463
nr 1153 6463
Nini Bjønness
, Norge
Nini Bjønness, Norway. Signed and numbered 187/500, "Blomstersbilde", sheet: 4258, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 187/500, "Blomstersbilde", bladets mått: 4258
Condition: löst blad
Nini Bjønness, Nowegian painter.
300
Monday December 18 2017
at 19:28:43