ART / Oil paintings / Oil painting 13988279
nr 1398 8279
OIL PAINTING
Gustav Adolf Kuntz, efter. No signature. Oil on canvas, 62x34cm, outer dimensions including frame: 77x50cm, färglbortfall, damaged.
Gustav Adolf Kuntz, efter. Ej signerad. Olja på duk, 62x34cm, yttermått inklusive ram: 77x50cm
Condition: färglbortfall, skadad
Withdrawn
Monday May 24 2021
at 18:39:31