ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 3934650

nr 393 4650

Akvarell

Lenght: ()

signerad. tidigt 1900-tal, "Får" 25x34

300

SEK 750

Monday January 23 2006
at 16:00:00

23/1 12:25:46 1      Vinnande bud
23/1 15:52:07 2      700 kr