ART / Lithographs / Litographs in colors 16337071
nr 1633 7071
LITOGRAPHS IN COLORS
3 pcs, unidentified artist. Signerade och numrerade. Image dimensions: 54x30 cm, litograph in colors, outer dimensions including frame: 78x56 cm,
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade och numrerade. Bildmått: 54x30 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 78x56 cm
SEK 150
Monday July 29 2024
at 18:45:39
29/7 18:00:26
100 kr
29/7 18:33:47