MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13385552
nr 1338 5552
MIRROR
1920s, Ådringsmålad, slipat glas, 80x64, wear.
20-tal, Ådringsmålad, slipat glas, 80x64 cm
Condition: slitage
400
SEK 200
Monday July 27 2020
at 19:39:01
100 kr
150 kr