KONST / Litografier / Färgserigrafi 13956006
nr 1395 6006
Robert Rahway Zakanitch
(f. 1935), USA
Färgserigrafi, "Old World Series". Signerad, numrerad 11/49, daterad 1979. Oramat löst blad. Bladets mått: 76x127 cm
Robert Rahway Zakanitch, amerikansk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:52:41
3/5 16:45:04
Robert Rahway Zakanitch
Läs mer om Robert Rahway Zakanitch