KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7383004
nr 738 3004
Blandteknik
Signerad Ason, -00 11, 'still the king', bemålat tryck, motivets mått: 49x32
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:35:34
29/1 13:39:41