KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7383004

nr 738 3004

Blandteknik

Signerad Ason, -00 11, 'still the king', bemålat tryck, motivets mått: 49x32

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 januari 2012
kl 19:35:34

29/1 13:39:41 1      Vinnande bud