ART / Lithographs / Litograph 9199409
nr 919 9409
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Pablo Picasso (1881-1973), onumrerad, signerad i trycket, 65x50,
LITOGRAPH (F), Pablo Picasso (1881-1973), onumrerad, signerad i trycket, 65x50
SEK 400
Monday October 20 2014
at 18:03:49
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
350 kr
Pablo Picasso
Read more about Pablo Picasso