FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Casket 10838093
nr 1083 8093
CASKET
mahogany, height: 28 cm, wear, damages.
Mahogny, höjd: 28 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday January 16 2017
at 20:09:15
100 kr
150 kr
200 kr