MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 7616424
nr 761 6424
Jalusiskåp
Ek, Sekelskifte, längd: 83, djup: 38, höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 maj 2012
kl 19:27:59
28/5 13:18:48