ART / Lithographs / Litografier 9234201
nr 923 4201
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
7 st. Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerade, motivet: 11x17,
Litografier , 7 st. Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerade, motivet: 11x17
1500
SEK 1000
Monday November 10 2014
at 19:47:46
10/11 19:42:46
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson