ART / Oil paintings / Oil painting 10434062
nr 1043 4062
OIL PAINTING
William Elmes, 1700/1800-tal, Sea battle, omkr. 1800, signed, duk, 63x76,
William Elmes, 1700/1800-tal, Sjöslag, omkr. 1800, signerad, duk, 63x76
Withdrawn
Monday June 13 2016
at 20:58:00