ART / Misc. paintings / Collage 12286506
nr 1228 6506
COLLAGE
Stephen Antonakos. Signed, dated 1977, ca 37x30 cm,
Stephen Antonakos. Signerad, daterad 1977, ca 37x30 cm
1000
SEK 1500
Monday January 14 2019
at 18:38:20
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr