ART / Lithographs / Litograph in colors 15218130
nr 1521 8130
Anders Samuelsson
(f. 1943), Sverige
Anders Samuelsson (b. 1943), Sweden. A woman. Signed, numbered 186/250, unframed. Litograph in colors. Sheet: 63x47,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinna. Signerad, numrerad 186/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 63x47 cm
Anders Samuelsson, Swedish painter, born 1943.
SEK 150
Monday February 13 2023
at 18:02:02
9/2 21:47:21
100 kr
10/2 07:40:09