KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803061

nr 1380 3061

Helga Bergström, "Italiensk Bygata", Monogramsignerad HB, Daterad -66, uppfodrad duk. Olja på pannå, 32x33, yttermått inklusive ram: 42x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:51:19