FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 6332299
nr 633 2299
ARMCHAIR
Arne Norell, Aneby, safaristil,
Arne Norell, Aneby, safaristil
Condition: slitage, skador
100
SEK 200
Monday April 5 2010
at 17:20:35
1/4 09:51:56
150 kr
5/4 12:08:39