ART / Etchings etc / Wood engraving 11391124
nr 1139 1124
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Stationsområdet, Stockholm, -73, signed, ej numrerad, sheet: 62x100, löst blad,
WOOD ENGRAVING, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stationsområdet, Stockholm, -73, signerad, ej numrerad, bladets mått: 62x100, löst blad
800
SEK 1000
Monday October 23 2017
at 18:50:32
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén