ART / Oil paintings / Oljemålning/blandteknik 15915120
nr 1591 5120
Oljemålning/blandteknik
Peter Attack, flagga. Signed. Oil on canvas, 77x96 cm, outer dimensions including frame: 81x100 cm,
Peter Attack, flagga. Signerad. Olja på duk, 77x96 cm, yttermått inklusive ram: 81x100 cm
1000
SEK 700
Monday January 22 2024
at 20:49:51
22/1 20:34:28