ÖVRIGT / Diverse / Bokstöd 11482246
nr 1148 2246
Bokstöd
ett par, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:40:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr