ART / Lithographs / Litographs 9377042
nr 937 7042
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
10 st. Harry Kampf, Stockholm. numrerade och signerade, subject: 45x36,
LITOGRAPHS, 10 st. Harry Kampf, Stockholmsmotiv. numrerade och signerade, motivet: 45x36
Harry Kampf, born 1926, dead 1989.
1000
SEK 600
Monday January 26 2015
at 18:25:36
15/1 10:34:40
- Thema-auction
Jan 26
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv